Gary dhe Danielle Lineker divorcohenÇifti i famshëm britanik, Gary dhe Danielle Lineker janë në prag të divorcit. Ish futbollisti i famshëm britanik do të divorcohet me modelen uellsiane, Daniella.

Pas gjashtë vitesh martesë çifti ka vendosur të divorcohet me pajtimin e të dyve.

55 vjeçari thuhet se nuk e ka pranuar kërkesën e gruas së tij për të rritur familjen me një fëmijë. 36 vjeçarja Danielle e sheh veten si të gatshme për ta rritur një fëmijë, të cilin Gary nuk e dëshiron për shkak të moshës që ka.

Çifti u martua në vitin 2009 por se thuhet se në vitin e fundit ata kanë jetuar më shumë larg njëri tjetrit për shkak të pakënaqësive që kishin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here