Garret Hedlund i cili luan te filmi “On the Road” i cili pritet të dalë në kinema në 11 tetor në krah të Kristen Stewart shprehet se ka xhiruar skena seksi me të.

“Jemi ndier më se rehat e njëri tjetrin, ishte shumë e lehtë ti xhironim skenat e seksit e lamë veten të lirë”, deklaroi Hedlund, citon noa.al.

Aktori i konsideruar si trashëgimtar natyral i Brad Pitt, ka pranuar se është ndier më se rehat teksa xhironte me Kristen, ish partneren e Robert Pattinson.

“Në dhomë ishim vetëm ne të dy dhe Walter, nuk ishte e vështirë të rrëshqisje dorën në shpinë”, deklaroi aktori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here