GanjaKëngëtarja Ganimete Abazi, e njohur në publik si Ganja, është rikthyer prap në muzikë, duke shënuar suksese të reja, shkruan “Kosovarja”.

Ganja që është mjaftë e angazhuar kudo, thotë se trajtohet me dashuri të veçantë nga e gjitha familja, pasi edhe është më e reja.Ajo në një intervistë, ka treguar se përherë ka qenë tejet e përkëdhelur, pasi është fëmija më i vogël.

Ganja ka treguar se raporti i saj me nusen e vëllait është i shkëlqyer dhe se kudo ku shkon flet fjalët më të mira për të, shkruan “Kosovarja”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here