Biznesmeni Gani Bardha duket se ka harruar ish-bashkëshorten e tij, Bleona Qereti.Ganiu madje ka zyrtarizuar lidhjen me të dashurën e re, dhe shumë miqë e kanë uruar atë.

Për dallim nga Bleona e cila e ka treguar në publik se ende ndjen për ish-bashkëshortin dhe do të dëshironte që ai t’i hapte vetëm telefonin, ky i fundit duket se ka vazhduar jetën para.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here