Gangnam StyleKëngëtari koreano-jugor “PSY”, i cilesuar si “fenomen” në televizionet muzikore dhe internet, do te performojë në Tiranë.

Një nga klubet e natës në Tiranë, ka lajmeruar do te sjell me 18 maj këngetarin e “Gangnam Style”, shoqeruar nga balerinat e videos,transmeton IO.

PSY, javë me parë ka publikuar një këngë të re, “Gentleman” e para që prej supersuksesit me “Gangnam Style”, që me 1,5 miliardë klikime është shndërruar në videon më të klikuar në historinë e “You Tube”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here