Lady Gaga duket se nuk është prekur nga kritikat e ditëve të fundit, për shtimin në peshë.

Për ta treguar se është krenare me trupin dhe peshën e vet, ashtu siç deklaroi dy ditë më parë, Lady Gaga është zhveshur sërish ditën e djeshme në skenë, ndërsa mbante një koncert në Zvicër.

Gaga ka ekspozuar të pasmet e saj, me një veshje që e ka përdorur gjatë koncerteve të fundit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here