Lady Gaga heq maskën.

Në prag të ditëlindjes së saj (nesër ajo mbush 26 vjec) pop stari më popullor në botë habit rreth 21 milion fansat e saj duke postuar një foto në Twitter, totalisht natyrale, pa truk duke u shtirur se po lyen buzët.

Një foto e bërë vetë dhe një lule në flokët e saj të shoqëruar me një Twitt ‘Kalofshi një ditë të mirë!

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here