Shume pak ishte folur per jeten sentimentale te saj, ose me sakte, shpesh here eshte folur per deshirat e saj te cuditshme seksuale.

Por tashme Lady Gaga vjen me nje format normal, ate te te dashuruares pas nje mashkulli. Kengetarja amerikane qe pushtoi klasifikimet ne vitin 2009 po jeton nje histori te lumtur me stilistin e saj, Matthew Williams.

“Ata jane bashke prej disa muajsh edhe pse te ndajne dashurine dhe punen eshte shume e veshtire per ta”, thote nje burim prane kengetares.

Po sipas te njejtit burim, cifti kalon shume kohe bashke sepse edhe gjate levizjeve te kengetares, Williams e ndjek ne cdo hap.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here