Lady Gaga, është ankuar se flokët kanë filluar t’i bien për shkak të ngjyrosjes së shpeshtë dhe eksperimentimit me to.

Siç ka zbuluar për revistën “People”, ajo planifikon “prerje kimike, pasi flokët e saj të bardha po bien”. v

Megjithatë, ky nuk është shqetësimi i saj i vetëm kur është fjala për pamjen. Në intervistën e njëjtë ka pranuar se nuk e ka zakon që rregullisht të heqë grimin.

Kjo nuk është e mirë për lëkurën. Jam me fat që kam gjene të mira”, ka shpjeguar këngëtarja e njohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here