Gafa e Rudina Magjistarit që shkaktoi të qeshura në studioE ftuar në emisionin e përditshëm “Rudina”, ditën e premte ishte këngëtarja Mariza Ikonomi, e cila ka folur për një sërë çështjesh lidhur me karrierën dhe jetën e saj private.

Sigurisht, moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk ka lënë pa prekur edhe daljen e parë të Marizës në Festivalin e RTSH-së, me bashkëpunimin e saj me Françesk Radin.

Rudina i është drejtuar këngëtares duke i thënë se bashkëpunimi i saj me Françeskun, i cili është edhe xhaxhai i saj, është dalja e parë në skenë.

Këtë gafë ka arritur ta kapë në kohë Rudina, duke qeshur me të madhe e duke treguar se Radi është xhaxhai i këngëtares tjetër të njohur, Rozana Radit. /Blitz.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here