Lëkurë supër e bardhë, e butë si mëndafsh, e thjeshtë dhe perfekte. Fytyra e Kylie Minogue është pa pikë rrudhe, nuk i duken aspak poret dhe gati- gati duket e njëjte me statujën prej dylli që ekziston në muzeun e Madame Tussaud.


Sekreti i këtij perfeksioni në moshën 41-vjecare? Botoksi!Një fytyrë e tillë nuk tregon më shumë se 25 vjec. Duket sikur ka ka gjetur burimin e rinisë”, shkruan revista gjermane “Bunte”, duke shtuar se gjithcka është meritë e botoksit.

Këngëtarja e ka pranuar një vit më parë se përdor këtë injeksion, pasi ka shumë frikë nga pleqëria.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here