Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Morena përveç bukurisë që ka njihet edhe për linjat e saj seksi. Për të mbajtur linjat e saj në formë Morena është shumë e përkushtuar në palestër. Rezultatet nga puna e palodhshme vërehen më së miri në të pasmet  e saj të formësuara aq mirë.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale Morena vë në pah të pasmet e saj gjigante.E veshur me një fustan të bardhë Morena ju lë pa fjalë.Ndryshe projekti i fundit nga Morena ka qenë ai “Inat”, i publikuar muaj më parë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here