‘Us Weekly’, revista prestigjioze, ka përzgjedhur fustanet më të bukura për vitin 2011, që janë veshur në tapetin e kuq.

Në vend të parë eshte renditur fustani i veshur nga Emma Waltson, në vend te dytë fustani i Diane Kruger, dhe në vend të tretë fustani i Jeniffer Lopez.

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here