Aktorë, këngëtarë, yjet ata që i quajmë VIP-a kanë qënë në mbrëmjen gala në nder të stilistit Alexander McQueen në Muzeun e Institutit të Kostumeve në Nju Jork.

U vunë re fustane të ndyrshëm në trupat e VIPA-ve ku spikatën Rihanna dhe Beyonce të veshura me të zeza, Jenifer Lopez me të kuqe dhe ngjyra e artë tek shumica e VIP-ave. /balkanweb/

 

 

 

Jessica


 

Miranda

 

Reene

Rihanna

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here