obamaPresidenti Obama feston Vitin e Ri në një mënyrë e veçantë, duke u kredhur në oqeanin e vendlindjes së tij, Hawaii.

Fotoja, ka bere xhiron e web-eve. Ajo eshte shkrepur kur Obama ishte atje për pushimet vjetore të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri me familjen dhe miqtë e tij. E teksa festonte shkoi për t’u larë në plazhin Pyramid Rock në Kaneohe Bay.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here