Kara Sevda është padyshim një nga serialet më të diskutuara në mediet rozë. Rrjetet sociale janë “bombarduar” me lajme që kanë qenë të ndërlidhura me fundin e serialit hit në Evropë, shkruan Sovrani.info

Jo më kot titullohet seriali “Dashuri e Zezë”, madje edhe këtë fund ka prekur.

Dashuria e Kemalit me Nihanin ka mbaruar me vdekjen e Kemalit, shkruan Sovrani.info

Kemali bashkë me Emirin ndërrojnë jetë pasi kanë shkelur në mina.

E sigurisht që krejt kjo për të arritur dashurinë e pamundur për Nihanin.
Ky është fundi që përralla e Nihanit dhe Kemalit ka prekur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here