Rita Ora është këngëtarja që për asnjë moment nuk pushon dhe nuk shkëputete nga angazhimet në muzikë. Ajo është vazhdimisht aktive në udhëtime nëpër vende të ndryshme të botës, ku mban koncerte për fansat e saj.

Së fundi, këngëtarja ka qenë pjesë e një eventi organizuar nga brendi i njohur “Dior”, ku si çdo herë u shfaq me një stil unik. Për këtë event, Rita kishte zgjedhur një fustan të shkurtër me lule, në të cilin gati zbuloi më shumë seç duhet.

Kjo ngase, era i ngriti fustanin në pjesën e përparme, megjithatë shpëtoi nga ‘incidenti’ që menjëherë do ta kishin kapur paparacët. Kujtojmë që projekti i fundit nga Rita Ora është “Girls”, këngë kjo në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here