Mimoza Shkodra është një ndër këngëtaret më të përfolura për momentin nga publiku shqiptar.

Përveç me zërin e saj ajo komentohet shumë në publik sidomos për jetën e saj private.

Pas ndarjes, Mimoza gjithmonë është paraqitur tërheqëse dhe plot stil, e këtë e kemi parë në fotot që i ka postuar në rrjete sociale.

Ajo tani ka publikuar edhe një foto ku shfaqet e transformuar nga fzierka.

Me grim të rëndë dhe flokë të bëra kaçurele, Mimoza po shkelqen me pamjen e saj.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/frizerja-e-transformon-mimoza-shkodren-nuk-do-ta-njihni-me-622404/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here