Freida Pinto, është ndier e mbivlerësuar me pohimet se ajo do të luajë në filmin e James Bond, duke thënë se ajo nuk është e bukur për të luajtur rolin e femrës Bond.

Pinto kohë më parë është lidhur me spekulimet që thoshin se ajo ka nënshkruar me producentët e James Bond për të luajtur rolin e të dashurës së agjentit sekret. Sidoqoftë, një përfaqësues i aktores tha se ajo ende nuk është kontaktuar nga producentët.

Bukuroshja indiane shton se ajo nuk është mjaft e bukur për të luajtur rolin e të dashurës së James Bond.

“Është vërtetë mbivlerësuese. Nuk e di nëse do e bëja atë. Unë jam e re për një rol si e dashura e James Bond, sepse i nevojitet dikush më e matur dhe më e bukur se unë”, deklaroi Pinto për revistën OK.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here