Freax, një grup shqiptarësh të cilët jetojnë dhe teprinë në Zvicër, këto ditë kanë lancuar projektin e tyre më të ri muzikor.

Pas lansimit të këngës me Dj Dalool dhe një tjetre me këngëtarin Blero, Freax sjellin edhe një këngë të re.

Kësaj radhe Freax vijnë me këngën “Rock Star”. Videoja e kësaj kënge është realizuar nga “EMF Creativ” dhe është xhiruar në Zvicër.

Më poshtë mund ta shikoni videoklpin e këngës së re të Freax, “Rock Star”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here