Një prej çifteve më të përfolura nga edicioni i fundit i “Big Brother Albania” dhe jo vetëm, Ermali dhe Françeska, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Françeska e cila përmes një statusi në Facebook ka kërkuar nga gazetarët ta lënë rehat.

Ata janë komentuar disa herë për një ndarje të mundshme, por vet Françeska dhe Ermali paten deklaruar se nuk ka asgjë të vërtetë në ato që shkruheshin.

Arsyet e ndarjes nuk janë bërë të ditura.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here