Pas ndarjes së bujshme nga Ermali, tashmë ish i dashuri i saj, Françeska është fotografuar përkrah një bukuroshi tjetër.

Edhe ky tjetri i famshëm e i suksesshëm. Bëhet fjalë për këngëtarin Adrian Gaxha.

Të dy kanë dalë në foto të buzëqeshur dhe Françeska nuk shfaq asnjë shenjë dëshpërimi nga ndarja. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here