Françeska Jaçe ‘djeg’ rrjetin, shfaq superformat në bikine.

Së fundi u bë pjesë e videoklipit të reperit, Capital T.

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka vazhduar me poza seksi nga pushimet.

E njohur për format e saj ‘perfekte’ Françeska edhe një herë ka zbuluar pikat e saj të forta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here