Françeska Jaçe prezanton mashkullin që i ka vjedhur zemrën Ajo është më e dashuruar se kurrë dhe diçka e tillë e tregon kudo dhe në çdo moment.

Me gjithë problemet që ka patur kohët e fundit ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka publikuar një foto me mashkullin që i ka pushtuar zemrën.

Më herët ajo është shprehur se ndihet mjaft mirë me të dhe se në Milano është duke jetuar një romancë “përrallash”.

Françeska Jaçe prezanton mashkullin që i ka vjedhur zemrën

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here