Modelja Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto nga plazhi ku shfaqet më seksi se asnjëherë më parë.

Ajo ka publikuar një foto me bikini ku duket përvëluese. Françeska shquhet për foto mjaft tërheqëse dhe provokuese.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here