E ka adhuruar gjithnjë modelimin dhe këtë e ka shfaqur edhe pas daljes nga Big Brother 5.

Françeska Jaçe, bukuroshja bjonde është fotografuar këtë radhë topless dhe me një vështrim shumë provokues.

18-vjeçarja nga Vlora kohët e fundit u përfol për një ndarje mes saj dhe ish-banorit tjetër të BB5 Ermal Merdani.

Të dy modelët duket se e kanë mohuar këtë lajm duke pohuar se janë sërish bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here