Duket së në këtë sezon zhveshjesh të personazheve që janë të njohur në publik, edhe Françeska Jaçe, 18-vjeçarja nga Vlora, ka vendosur të bjerë në sy në këtë mënyrë.

Por, pasi i ka provuar të gjitha mënyrat, ndërsa argëtohet me dhe pa Ermalin në pishina apo në det, tashmë ka vendosur të mos joshë më thjesht me linjat e zhveshura në det, por me të pasmet e saj.

Siç e shihni në këtë foto, ajo, në shoqërinë e dy shoqeve të saj, pozon para aparatit duke reklamuar të pasmet, për të cilat nuk është se është komentuar. Pas disa fotove me shoqërinë e saj duke u argëtuar në pishina, ja ku vjen kjo foto, në të cilën Françeska provokon në mungesë të Ermalit.

Le të presim se çfarë fotosh të tjera do të kemi nga Françeska deri në fillim të vjeshtës, ku ajo do të zhvendoset në Tiranë, për të vazhduar vitin e fundit të gjimnazit, të cilin e humbi me pjesëmarrjen në “Big Brother 5”. PanoramaPlus

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here