E veshur kuqezi dhe me një pamje të ikonës Merlin Monro. Kështu duket në plan të parë biondja simpatike që u bë e famshme nga pjesëmarrja e saj në BB5, Françeska Jaçe. Në këtë foto që shihni, autori i saj ka dashur që në dorë bukuroshja të ketë edhe një cigare puro. Deri në veshjen kuqezi ne e kuptuam idenë, por me duhan dhe me një dukje të tillë që dilte pak jashtë festës sonë, këtë nuk e kuptuam, megjithëse Françeska në këtë foto dukej mjaft seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here