Të rrallë mund të jenë personat që ju pëlqen vetja se sikanë dalë në foton e tyre të pasaportës. 

Shpesh herë pamja e tyre kthehet në gallatë mes miqsh dhe pakkush do e tregonte me krenari se si dukej në atë fotografi. 

Por ja që nuk qënka kështu dhe për Françeska Jaçen. Bukuroshja shqiptare ka ndarë për të gjithë fansat pamjen se si duket në foton e pasaportës dhe na la pa fjalë. 

Edhe pse pa pikë gri mi Franceska duket super tërheqëse. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/franceska-djeg-rrjetin-me-postimet-e-saj-por-shikoni-si-duket-ne-foton-e-pasaport-623973/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here