Megan Fox, fytyra e përhershme e Armanit, këtë herë ka pranuar të pozojë për produktet e reja teknologjike të Sharper Image.

Ajo shfaqet në një shtrat të crregull e veshur me një këmishë të bardhë dhe corape të gjata.

Aktorja 25-vjecare, e cila është e martuar me aktorin, Brian Austin Green është në pritje të fëmijës së saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here