Fotot e para të Norës dhe Robertit me vajzën Nora Istrefi ditë më parë e solli në jetë vajzën e saj që e pagëzoi Renee.

Dhe menjëherë pasi lindi vajzën e saj, Nora u ngrit duke qenë shëndoshë e mirë, duke e mbajtur atë dhe duke pozuar.

Fotot e para të Norës dhe Robertit me vajzën

Aty nuk mungon as Roberti, babai i vajzës Renee i cili shfaqet mjaft i buzëqeshur. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here