Është vetëm 19 vjeçe, por çdo ditë e më shumë Hailey Baldwin po kthehet në një nga modelet më të kërkuara në botën e modës, duke fituar një vëmendje të madhe.

Jo më kot bukuroshja bjonde ka 8.1 milionë ndjekës në “Instagram” dhe këta të fundit i shpërblen shpesh me foto mjaft provokuese.

Këtë gjë e bëri edhe të dielën. Hailey postoi një foto së bashku me shoqen e saj teksa ishin duke pushuar në ishujt e mrekullueshëm Turks & Caicos.

Foto nuk i lë vend imagjinatës, ndërsa komentet për të, po ashtu si në shumicën e rasteve, ishin mjaft pozitive./ Top Channel33

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here