Fotoja nudo e këngëtares Madonna shitet për 18 mijë euro.

Fotoja bardh e zi është bërë në vitin 1990, kur këngëtarja ishte shumë më e re. Ajo na tregon Madonnën komplet nudo e shtrirë në krevat dhe me një cigare në gojë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here