Meda së bashku me gruan e tij Lulen dhe ekipin e emisionit ‘Një kafe prej shpisë’ kanë qëndruar prej disa ditësh në Turqi.

Prej atje ata kanë sjellë momente të bukura argëtimi.

Ka qenë Meda i cili ka postuar një foto shumë të bukur së bashku me gruan e tij Lulën.

Kujtojmë se çifti janë bërë prindër për herë të katërt.

@luljeta_pergjeqaj ❤

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here