Këngëtarja Mihrije Braha e ka nisur shumë e re karrierën e saj në muzikë.

Ajo është shquar gjithmonë për zërin e saj melankolik dhe mënyrën e veçantë të të kënduarit.

E martuar me prezantuesin dhe këngëtarin e njohur Naim Abazi, Mihrije Braha vazhdoi të mbetet gjithmonë e shumë-pëlqyera e publikut.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të përditshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka vendosur të ‘kthehet’ në retrospektivë, duke publikuar një fotografi shumë të veçantë, e cila e shfaq këngëtaren në rreth të 20-tat e saj.

E shquar gjithmonë për elegancën e saj, Mihrija edhe në atë kohë vishej trendi, me një kapelë rozë dhe bikini me lule, të cilat e shfaqnin atë më të bukur se kurrë në plazh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here