Ajo është e vetëdijshme për bukurinë e saj fizike, ndihet seksi, ndaj nuk heziton të provokojë përpara aparatit fotografik. Modelja 23-vjeçare nga Vlora,...
Është kritikuar shumë kohët e fundit për setet fotografike provokuese dhe për performancën e saj në MTV Video Music Awards, por kësaj radhe...
Domethënë ai i kishte dhënë like në Facebook fotot së vitit 2016 të shoqes së ish-të dashurës? Ka dalë pas pune me kolegen dhe...
Fenomeni në vrapim të shpejtë, Usain Bolt ka thyer edhe një rekord botëror, kësaj herë rekordin e shënuar nga vetë ai. Në kampionatin...
Reklamat kreative gjithmonë tërheqin vëmendje, gjë që tregon më së miri pse disa kompani kërkojnë gjithmonë reklama të tilla për t’i reklamuar produktet...