Vajza e Eli Farës, Marina po i shijon ditët e beqarisë, disa javë pas ndarjes. Si zakonisht Marina i do fotot nga plazhi...
Këngëtarja Mihrije Braha e ka nisur shumë e re karrierën e saj në muzikë. Ajo është shquar gjithmonë për zërin e saj melankolik dhe...
Reklamat kreative gjithmonë tërheqin vëmendje, gjë që tregon më së miri pse disa kompani kërkojnë gjithmonë reklama të tilla për t’i reklamuar produktet...
Ajo është e vetëdijshme për bukurinë e saj fizike, ndihet seksi, ndaj nuk heziton të provokojë përpara aparatit fotografik. Modelja 23-vjeçare nga Vlora,...
Është kritikuar shumë kohët e fundit për setet fotografike provokuese dhe për performancën e saj në MTV Video Music Awards, por kësaj radhe...
Beyonce dhe Jay Z. kanë dokumentuar në mënyrë të përditshme turin e tyre europian të pushimeve në rrjetet shoqërore si "Tumblr" dhe "Instagram".  Megjithatë,...