E dashura e multimilionerit Tiger Woods, Rachel Uchitel është fotografuar në New York duke bërë fitnes dhe atë me kapelë të UÇK-së.

Uchitel me kapelë të UÇK-së

2 KOMENTET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here