Çdo ditë që kalon shqiptarja Rita Ora bëhet edhe më protagoniste në median britanike.

Pak ditë më parë ajo u krahasua nga tabloidët rozë si Rihanna e Britanisë së Madhe. Sëfundi ajo rikthehet duke pozuar në Nju Jork në një formë provokative.

Këpucët me taka shumë të larta dhe këmbët e gjata të dala tërësisht në dukje janë elementët me të cilët Rita tundon meshkujt dhe paparacët. Nëse shihen këto foto kuptohet qartë se pse media britanike e krahason Ritan me Rihannan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here