Foto e rrallë nga adoleshenca e Elvana Gjatës Në rrjetet sociale është publikuar një fotografi e rrallë e Elvana Gjatës.Këtë e ka bërë këngëtari Klajdi Musabelliu, i cili në profilin e tij ka publikuar një fotografi së bashku me Elvanën, transmeton Telegrafi.

“Yll ka qenë që me kohë, dhe super yll është bërë, 32 mijë adresa ka në insta dhe fb kështu që s’di ku ta bëj tag Elvanën”, ka shkruar Klajdi.

Foto e rrallë nga adoleshenca e Elvana Gjatës

Fotografia duket të jetë shkrepur në kohën kur dyshja ishin konkurentë në “Ethet e së premtes mbrëma”, ku këngëtarja arriti të futet në dhjetëshen më të mirë./Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here