Ai vazhdon të mbajë epitetin si mbreti i muzikës tallava.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Muharrem Ahmeti i cili gjithmonë ka bërë namin me paraqitjet e tij dhe muzikën që ai bën, transmeton Gazeta Express.

Muharremin e shohim aktiv shpesh në mbrëmje të shumta muzikore, ahengje e organizime familjare.

Por, ndonëse me angazhime të shumta, Muharremi është shumë i përkushtuar edhe ndaj familjes së tij.

Ai së fundmi në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi shumë të bukur së bashku me bashkëshorten dhe vajzën.

“Familja ime”, kishte lënë mbishkrim Muharremi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here