6Moderatorja e njohur, Stela Kotri, është bërë nënë për herë të dytë.

Vetëm 2 ditë pas lindjes vetë Kotri ka publikuar një foto më të birin të cilin e ka pagëzuar me emrin Amos.

Në foto moderatorja shfaqet mjaft e buzëqeshur teksa mban në dorë dhe puth vogëlushin.5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here