Rusell Brand ka fotografuar bashkëshorten e tij Katy Perry pa tualet dhe më pas foton e ka postuar në rrjetin social ‘Twitter’.

Këngëtarja shfaqet e zbehtë dhe me njolla në fytyrë në foton që i ka bërë aktori britanik.

Foto është vënë në profilin e Rusell në ‘Twitter’ dhe mund të jetë parë nga 1.7 milionë persona, përpara se të hiqej brenda pak minutave./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here