Ford rikthehet me "Indiana Jones"Harrison Ford po pergatitet per nje tjeter “Indiana Jones”, serine e peste te sages se mirenjohur.


Aktori 67-vjecar do te veshe serish petkun e arkeologut te famshem, vetem nje vit pas “Indiana Jones And The Kingdom Of The Crystal Skull”.

Harrison ka deklaruar per gazeten franceze “Le Figaro” se historia e serise se re eshte ne zhvillim e siper.

“Me Steven Spielberg dhe George Lucas kemi menduar per aventuren e peste.

Skenari eshte i mire dhe jam shume i lumtur qe te interpretoj serish ne kete film”,

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here