florida-salaAjo është e vetëdijshme për bukurinë e saj fizike, ndihet seksi, ndaj nuk heziton të provokojë përpara aparatit fotografik. Modelja 23-vjeçare nga Vlora, është fotografuar nga Juxhin Kurti thuajse tërësisht e zhveshur. Me format e rrumbullakosura, Florida Sala ka realizuar një set fotografik të nxehtë, duke na kthyer sërish në ditët e plazhit. Ajo ka pozuar në rërë, krejtësisht nudo ose e veshur vetëm me tanga.

Me këto foto, modelja vlonjate na tregon se edhe në Shqipëri, tashmë modelingu është kthyer në profesion të mirëfilltë dhe ditët e kalendarëve nudo aq të famshëm nëpër botë, nuk janë larg. Megjithëse për të realizuar set-e të tilla në vendin tonë duhet ende guxim, dhe Floridës nuk i mungon aspak.

florida1

florida7

florida3

florida4

florida5

 

florida6

florida8

florida-sala

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here