Moderatorja e njohur shqipatre ka zgjedhur Maldivet për të kaluar disa ditë të ngrohta larg Zvicrës, ku është duke jatuar së fundmi me partnerin e saj. 

Floriana Garo duket rrezëllitëse dhe në formë mjaft të mirë trupore. Marsin e vitit 2018  ajo u bë nën për herë të parë me vajzën e saj Adia.

Prej më shumë se një viti Floriana i mungon ekranit shqiptar..

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/floriana-garo-ju-mrekullon-nga-maldivet-shfaqet-n-620558/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here