Moderatorja Floriana Garo është diskutuar shpeshherë për jetën e saj personale dhe së fundmi për feesën e saj.

Por gjatë këtyre ditëve moderatorja e emisionit “Jo vetëm modë”, është përfolur se nuk do të jetë më pjesë e ekranit duke u larguar për disa kohë jashtë vendit, për të qëndruar me të fejuarin e saj.

Këto dyshime janë shtuar edhe më shumë me postimin e fundit që Garo ka bërë në rrjete sociale ku shkruan: “Mënyrat e vjetra nuk të hapin dyer të reja,”-ka shkruan Floriana.

Të ketë pranuar në këtë mënyrë përfundimin e emisionit të saj?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here