FloriKëngëtari dhe producenti shqiptar, Flori Mumajesi, duket se ka hesape të pasqaruara me shumë njerëz në jetën e tij profesionale, pasi i ka thumbuar ata në rrjetin social Twitter.

Flori, i cili njihet për hitin sensacional “Pa Jetë”, me të cilin fitoi edhe Videofestin 2013, ka shfrytëzura rrjetin social për t’iu drejtuar rivalëve të tij.

“Për mua nuk ka rëndësi ajo që flasin njerëzit pas shpine. Rëndësi ka që kur unë kthehem, ata heshtin”, ka theksuar Flori.

Momentalisht Flori po shijon sukseset e këngëve të tij “Pa Jetë” dhe “Jo vetëm fjalë”. Ai po ashtu drejton suksesshëm produksionin ThreeDots, përgjegjës për shumë hite të kohës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here