Flori Mumajesi tallet me Bebe Rexha-nMe anë të postimit të një fotoje në Instagram, Flori Mumajesi është tallur me kompozitoren Bebe Rexha, teksa ajo ka pozuar në tualet.

Kjo foto, mesa duket është tejet fyese për Florin, ndërsa bashkëngjitur saj ai ka shkruar: “foto artistike”.

Këngëtari dhe kompozitori i njohur ka postuar në Instagramin e tij një foto të këngëtares së famshme në Amerikë, Bebe Rexha.

Pavarësisht se një pjesë e madhe e komentuesve janë tallur lidhur me këtë foto, ka pasur edhe nga ata ndjekës, të cilët janë hedhur kundër reagimit të Florit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here