Flori Mumajesi së shpejti me këngën  e re “Nallane”Flori Mumajesi ka zbuluar se tashmë ka gati edhe këngën e tij më të re, transmeton Telegrafi.Këngëtari dhe producenti nga Shqipëria ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të zbuluar projektin e tij të radhës.

Ai ka zbuluar edhe emrin e këngës, për të cilin thotë se edhe nëse nuk ka pëlqen në fillim, do të ndryshojmë mendje pasi ta dëgjojmë atë.

“Po vjen! kete titull mendova une po jam i sigurt qe pasi ta degjoni do ja ndryshoni… per te gjithe ata qe nuk na duan publikisht dhe na duan ne fshehtesi se i kemi lene mbresa :)”, ka shkruar Flori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here